Gizlilik İlkelerimiz

Web sitemizde gizlilik politikamız uygulanır.

Gizlilik Politikası

Müşteri memnuniyetine ve gizliliğine verdiğimiz önem kapsamında, web sitemiz üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerinizin işlenmesinde aşağıdaki temel kuralları benimsiyoruz.

  • Web sitemizden yalnızca hizmet başvurusu yapmak ve bilgi veya görüş göndermek amacıyla bilgi girişi yapılabilmektedir.
  • Destech Hasar Çözümleri söz konusu bu bilgileri, müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmamaktadır. Destech Hasar Çözümleri, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması halinde, bu firmaların gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uymaları sağlanmaktadır.
  • Bu sayfada yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve başka web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden başka sitelere bağlantı verilmesi halinde, bağlantı ile gidilecek diğer web sitelerinde, o sitelere ait kullanım şartları ve gizlilik politikası geçerli olacaktır. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksatla, bağlantı ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Destech Hasar Çözümleri sorumlu değildir.